Şirket Profili

Pasifik Denizcilik Grubunun başlangıç noktası, 1999 yılında Armatörlere Türk limanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuş olan Pasifik Gemi Acenteliği şirketidir. Şirket zaman içinde güçlenerek bugün itibarıyla denizciliğin çok önemli kollarında hizmetini sürdürmektedir . Aktif olarak içinde olduğumuz sektörler :

  • Gemi Yönetimi
  • Gemi kiralama ve brokerliği
  • Gemi Acenteliği
  • Proje taşımacılığı ve lojistik
  • Gemi Tamiri

Yöneticiliğimiz bünyesinde şu an itibarıyla on adet kuruyük gemisi bulunmaktadır. Kısa vadede yönetimimiz altına yeni gemilerin eklenmesiyle ilgili çalışmalar devam etmektedir.

Gemi kiralama şirketimiz yakın ilişkilerde bulunduğu kiracı ve armatörler sayesinde özellikle Karadeniz ve Akdeniz marketinde çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Buna ek olarak Uzakdoğu’dan , Amerika’ya kadar her bölgede gemi kiralama bağlantılarımız devam etmektedir.

Gemi Acenteliği şirketimiz, yılda bin adetin üzerinde gemiye hizmet vermeyi sürdürürken, bölgedeki önemli ve saygın Gemi Acentelerinden biri olarak kendine yer edinmiştir.

Proje Taşımacılığı ve Lojistik şirketimiz alışılagelmiş ölçülerin dışında, büyük hacimli ve ağır tonajlı çok sayıda multimodal taşımanın altına imzasını atmıştır. İç nakliyeden, ağır tonajın gemiye yüklenmesine, kargonun güvenli bir biçimde sabitlenmesinden, alıcının kapısına kadar olan teslimatına kadar tüm hizmetleri en hızlı şekilde ve en uygun maliyetlerle sunuyoruz.

Gemi tamir şirketimiz, tecrübeli ve çözüm odaklı ekibiyle beraber her türlü teknik arızanın saptanmasından tamirine kadar olan süreçte en kaliteli ve hızlı hizmeti en iyi şartlarda sunmaktadır.

Acentelik Hizmeti

Pasifik Denizcilik Grubunun başlangıç noktası 1999 yılında kurulmuş olan gemi acenteliği şirketidir. Kuruluşumuzdan günümüze kadar kaliteli hizmet ve yüksek standartlardan taviz vermeden hizmetimizi sürdürdük.

Lojistik

Büyük hacimli ve ağır tonajlı yüklerin, deniz ve karayolu ile nakliyesi özel bilgi ve uzmanlık gerektirir. Kendi bünyemizde bu tür nakliye taleplerine çözüm önerebilecek gerekli kaynaklara ve bilgi ağına sahibiz.

Gemi Yönetimi

Kapsamlı emniyetli yönetim sistemimiz şirket bünyesinde oluşturulmuş ve yıllar içinde deneyimlerimize paralel olarak geliştirilmiştir.. Bu sistem, tüm ulusal ve uluslararası kurallara uygun olarak ISM ve ISPS kod kapsamında filo gemilerinin en uygun biçimde yönetimini sağlar.