GEMİ KİRALAMA & BROKERLİK

Gemi kiralama şirketimiz, geçtiğimiz on yıl içerisinde bazen kiracı bazen de armatör tarafında olmak üzere çok ciddi sayıda taşıma anlaşmasının altına imza atmıştır. Başlangıç müzakerelerinden, sözleşmelerin imzalanmasına kadar olan her aşamada; doğru gemi, doğru yük ve doğru navlun parametrelerini bir araya getirerek müşterimize en uygun şartlarda taşıma anlaşması sunuyoruz.

Özellikle Akdeniz ve Karadeniz gibi özel ticari bilgilerin ciddi önem arzettiği bölgelerde, herhangi bir yükün herhangi bir gemiye bağlanması konusunda stratejik lokasyonumuzla birleşen tecrübe ve uzmanlığımız, bizi bölgenin önde gelen gemi kiralama firmalarından biri yapmıştır. Uzman olduğumuzu düşündüğümüz bu bölgelerdeki bağlantılarımıza ek olarak, dünyanın her noktasına; koster, handymax ve supramax tipi gemi bağlantılarımız devam etmektedir.

Portföyümüzde; 1,000 Dwt tondan 60,000 Dwt tona kadar gemiler ile taşımasını yaptığımız; demir-çelik ürünleri, tarım ürünleri, orman ürünleri, kağıt hamuru, çimento, kömür, klinker, soda külü, alçı ürünleri, vb. yükler bulunmaktadır.. Yıllık 5.000.000 mt (beş milyon metrik ton) dan fazla dökme, kuru ve proje yükleri elleçlemekteyiz.

Standart tabirlere ve sözleşme kalıplarına bağlı kalan kiralama brokerliğinden çok daha farklı bir anlayışa sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Yüklere ve gemilere olan aşinalığımız ve konu ile ilgili bilgi birikimimiz, gereken sözleşme maddeleri kullanılarak doğru sözleşmenin hazırlanmasında bize önayak olmaktadır. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübeyi, yükleme ve tahliye operasyonları sırasında veya çalışma saatleri dışında meydana gelebilecek herhangi bir acil durumda müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.