Site Kullanım Koşulları

PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda bulunan Site Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırsınız. PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş, bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Fikri Mülkiyet Hakları

PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş internet sitesinde bulunan tüm görsel ve yazılı materyal, PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş mülkiyetindedir ve Türk ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür veritabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı engellenmiştir. Aksi tespit edildiği durumlarda PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkını saklı tutar.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş, internet sitesine girilmesi, sitede yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.

PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş, yukarıda belirtilen durumlarla sınırlı kalmaksızın, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş, internet sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve geçerli tutulması için azami gayreti sarfetmektedir. PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş’nin ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin tüm yükümlülükleri, bunların tabi oldukları sözleşmelerde belirlenmiş olup, internet sitesinde bulunan hiçbir şey söz konusu sözleşmeleri değiştiriyor olarak yorumlanamaz. PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş ayrıca, internet sitesindeki malzemelerin, yazılımın veya hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu garanti etmez.

Gizlilik Politikası

PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş, kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar. Bu politika doğrultusunda, internet sitesinde verdiğiniz tüm kişisel bilgiler, yalnızca size hizmet amaçlı olarak kullanılmakta ve hiçbir şekilde üçüncü parti kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.

PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş, internet sitesinden kişisel bilgi toplama ve kullanımını minimumda tutmakta ve toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için kullanmaktadır.

Diğer Sitelere Erişim

PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş internet sitesi içerisinden üçüncü şahıslara ait internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu üçüncü şahıs sitelerine bağlandığınızda, ilgili sitenin kullanım koşullarına tabi sayılırsınız. PASİFİK LOJİSTİK GRUBU VE DENİZCİLİK A.Ş , bu sitelerde yayımlanan içerikten veya gizlilik koşullarından ve bu sitelerin kullanımından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.